ניוזלטר
צרו קשר

מידע לשגריר ולשגרירה

 

מטרת הקמפיין

התנועה המסורתית פועלת בלב החברה הישראלית כבר מעל ארבעים שנה.

לתנועה עשרות קהילות משגשגות, נוע"ם - תנועת נוער מופלאה, תוכנית בר ובת מצווה לילדים עם צרכים מיוחדים, מתן שירותים בכותל המשפחות – עזרת ישראל, הלשכה לשירותי דת המשרתת את כל הציבור הישראלי ועוד! את כל אלה עושה התנועה המסורתית מתוך גישה יהודית של מסורת וחידוש, התאמת הזהות היהודית תוך התמודדות עם העולם המשתנה.

התנועה המסורתית מאפשרת לישראלים וישראליות לחוות את היהדות שלהם בצורה מכילה, פתוחה ושוויונית. האופציה לחקור, להתחבר, להעמיק ולבחור בזהות היהודית המתאימה לכל אחד ואחת מאיתנו.

נוכחות מסורתית חזקה במדינה היהודים מחזק את זהותה היהודית והדמוקרטית- בדיבור אחד, של מדינת ישראל. מאז הקמתה התנועה בישראל מתחזקת וצומחת. אנו מזמינים אותך לקחת חלק בהמשך חיזוקה של התנועה המסורתית בחברה הישראלית

לראשונה בתולדותיה יוצאת התנועה המסורתית לקמפיין לגיוס המונים.

על מנת שנצליח ולהמשיך לגדול ולפרוח, גם אל מול אלו המבקשים למנוע מאיתנו לעשות זאת, אנחנו צריכים אתכם ואתכן איתנו, כשגרירים ושגרירות. ה תנועה מבקשת להמשיך לגדול ולצמוח, להגיע לכמה שיותר מוקדים בארץ הצמאים לדרך יהודית פתוחה.

 

גיוס המונים

פעילות התנועה המסורתית על כל אגפיה מצריכה משאבים רבים. קמפיין גיוס ההמונים מבוסס על שגרירים ושגרירות המרכיבים ומרכיבות את 'שטח' התנועה המסורתית. השגרירים, את ואתה, הם מפתח קריטי להצלחה בקמפיין, משום שאנשים נותנים לאנשים. מעגל המכרות והמכרים שלך יתרמו כי התנועה המסורתית ואגפיה: קהילות התנועה, נוע"ם, תוכנית בר/בת מצווה לילד המיוחד, הלשכה לשירותי דת, הכותל המסורתי - חשובים לך. יש הרבה מטרות טובות, וכדי לבדל את עצמנו ממטרות אחרות עלינו להשתמש ביתרון היחסי שלנו, את/ה. לכל אחד מאיתנו מכרים, בני משפחה, חברים ואנשי קשר שבאמצעות פניה אישית וחברית ירתמו למטרה המשותפת- חיזוק יהדות מסורתית שווה בישראל!

 

על הפלטפורמה

הקמפיין מתנהל בפלטפורמה של JGive, עמותה ללא מטרת רווח שמטרתה לסייע לעמותות וארגונים לגייס כסף.

JGive היא הפלטפורמה היחידה בשוק שלא לוקחת לעצמה רווח מהתרומות, אלא רק את עמלות סליקת כרטיסי האשראי. הפלטפורמה מספקת לנו את החיוב המאובטח של כרטיסי האשראי, שולחת לכל תורם ותורמת קבלה אוטומטית במייל ומאפשרת להגיש דרכה בקשת החזר לתרומה ממס הכנסה.

 

תפקיד השגריר/ה

כדי שנצליח לעמוד ביעד המשותף של הקמפיין, נשמח שתתגייס לשלוש משימות חשובות:

1. פתיחת עמוד גיוס אישי

משימה המגדירה שגריר. מה זה דורש ממך? לא הרבה. אנחנו ניקח ממך את כל הפרטים ונפתח לך עמוד אישי עם (מומלץ ויעזור בגיוס) עם או בלי יעד אישי – אפשר להיות חלק מ'קבוצת' גיוס, כמו קהילות התנועה, וסכום של מעשר (בין 20%-50% למען הדיוק) מהסכום שגייסת יועברו לקהילתך לאחר הקמפיין

2. יצירת קשר עם אנשי הקשר שלך

ברשימת אנשי הקשר שלך תמצא/י בקלות 30/20 תורמים פוטנציאלים. עכשיו נשאר רק להרים טלפון, לכתוב הודעת ווטסאפ או מסנג'ר ולשתף אותם ואותן בקמפיין המיוחד הזה.

3. הפצה למעגלי המכרים שלך

אנחנו רוצים שכמה שיותר אנשים ידעו על הקמפיין שלנו, נשמח שתפיצו ותשתפו את הקמפיין ברשתות החברתיות

המטרה היא שכל שגריר ושגרירה יגייסו כמה שיותר ממכרים ומכרות שנוח לפנות אליהם/ן. פניות למעגלים נוספים ודאי יועילו ויתקבלו בברכה.

4. אנחנו כאן כדי ללוות אותך

בימי הקמפיין נהיה כאן כדי ללוות אותך. אנחנו נשלח חומרים, לינקים ומידע כדי לעזור לך להגיע ליעד. וקהילת השגרירות/ים תעבוד יחד וננסה להשאר מעודכנים/ות כדי שנוכל לחגוג יחד את ההצלחות!

 

 

הודעות לדוגמא

הי (שם פרטי),

אני רוצה לשתף אותך בכמה מילים על התנועה המסורתית, הפועלת בלב החברה הישראלית כבר מעל ארבעים שנה ומאפשרת לישראלים וישראליות לחוות את היהדות שלהם בצורה פתוחה, הלכתית ושוויונית.
הפעילות של התנועה היא בתחומים שונים :

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ